christostriathlon

ΠΕΡΙ ΤΡΙΑΘΛΟΥ,ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ, ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΜΟΥ ΚΙΝΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

Ημιμαραθώνιος Αφροδίτης / Aphrodite Half Marathon 2011

18th CYPRUS APHRODITE HALF MARATHON 27-11-2011
Organizers Cyprus Health Runners Club

Place Name Div No. Nationality Time Pace
1 LEYMAN ANDREY M1629 158 RUSSIAN 1:05:15 3:06
2 THEODORAKAKOS DIMITRIS M3039 1 GREEK 1:07:54 3:14
3 MEROUSIS CHRISTOFOROS M1629 4 GREEK 1:08:56 3:17
4 ZARAGKAS LAMBROS M3039 3 GREEK 1:11:43 3:24
5 KEENAN MICHAEL M3039 11 BRITISH 1:15:55 3:36
6 PATINIOS COSTAS M4044 9 CYPRIOT 1:19:08 3:46
7 ROBERTS ED M1629 153 SCOTTISH 1:21:24 3:52
8 GAVRIUK ANNA F1629 157 RUSSIAN 1:21:44 3:53
9 ANTONIOU CHRYSANTHOS M4549 183 CYPRIOT 1:22:36 3:55
10 LOUKAIDES GEORGE M3039 8 CYPRIOT 1:24:31 4:01
11 IOANNOU CHARALAMBOS M3039 197 CYPRIOT 1:24:37 4:01
12 PAPADAVID DEMOS M3039 184 CYPRIOT 1:25:24 4:03
13 SAVVA CHRISTOS M3039 21 CYPRIOT 1:26:20 4:06
14 DOWD DAVID M6064 43 BRITISH 1:26:56 4:08
15 RUTKOWSKI RICHARD M3039 149 BRITISH 1:27:24 4:09
16 SOCRATOUS PANIKOS M3039 186 CYPRIOT 1:27:46 4:10
17 CERNAT DANUT M4044 50 ROMANIA 1:28:19 4:12
18 HAREL GONEN M4549 35 ISRAELIAN 1:28:21 4:12
19 KOMODROMOS CHRISTOS M4044 179 CYPRIOT 1:29:35 4:15
20 KOUMIS PANIKOS M3039 187 CYPRIOT 1:29:55 4:16
21 TSAOUSHIS YIANNAKIS M6064 10 CYPRIOT 1:30:03 4:17
22 ATTIPAS TRYFONAS M4044 181 CYPRIOT 1:30:05 4:17
23 NATHANAEL SOTIRIS M5054 20 CYPRIOT 1:30:09 4:17
24 TULLY JULIA F3039 177 BRITISH 1:30:11 4:17
25 STEVENS STEPHANIE F4044 229 BRITISH 1:30:33 4:18
26 CHRISTOS CHRISTOU M4044 22 CYPRIOT 1:30:55 4:19
27 ECKE DR MICHAEL M5054 78 GERMAN 1:30:57 4:19
28 VYGOZOV YURY M5559 160 RUSSIAN 1:31:10 4:20
29 GLYBYSHEV VLADISLAV M4044 159 RUSSIAN 1:31:28 4:21
30 PRICE PAUL M5054 37 BRITISH 1:31:53 4:22
31 CLARKE IAN M5559 31 AUSTRALIAN 1:32:18 4:23
32 SAUER BENJAMIN M1629 151 GERMAN 1:33:17 4:26
33 ALLISON JANE F3039 58 BRITISH 1:33:19 4:26
34 OGAWA HIROKO F5054 47 JAPANESE 1:33:38 4:27
35 NIKOLAIDES SERGIOS M4044 220 CYPRIOT 1:33:44 4:27
36 STANGOHR HELMUT M5054 99 GERMAN 1:33:48 4:27
37 SYMEONIDES PAVLOS M3039 145 CYPRIOT 1:34:04 4:28
38 TSIAILIS CHRISTOS M3039 65 CYPRIOT 1:34:27 4:29
39 FILIPPOU MICHALIS M3039 195 CYPRIOT 1:34:47 4:30
40 VOTYAKOV ENGENY M4549 130 RUSSIAN 1:34:47 4:30
41 MENEGAKIS GIORGOS M3039 226 CYPRIOT 1:35:27 4:32
42 KOSTANTINIDES GIORGOS M4044 23 CYPRIOT 1:35:30 4:32
43 DAKIN PHIL M4044 168 BRITISH 1:35:56 4:33
44 MIGIAKIS DOROS M4549 203 CYPRIOT 1:36:05 4:34
45 PEGKAS GIORGOS M1629 238 CYPRIOT 1:36:24 4:35
46 FOX RICHARD M1629 135 BRITISH 1:36:37 4:35
47 POLIVIOU PANAYIOTIS M4549 178 CYPRIOT 1:36:43 4:36
48 MOEHRING TINO M1629 74 GERMAN 1:37:23 4:37
49 DAVEY MICHAEL M6064 171 BRITISH 1:37:54 4:39
50 ECKARDT SASCHA M1629 143 GERMAN 1:38:46 4:41
51 CLARK ANDREW M5054 188 BRITISH 1:38:49 4:42
52 GEORGIOU GIORGOS M1629 193 CYPRIOT 1:38:59 4:42
53 WILMOT GARETH M4549 36 BRITISH 1:39:04 4:42
54 SPANOUDES BAMBOS M5054 167 CYPRIOT 1:39:13 4:43
55 PARAMOR JONATHON M6064 133 BRITISH 1:39:25 4:43
56 SMITH MONICA F4044 233 AMERICAN 1:39:31 4:43
57 JENKINS GLYN M6569 46 BRITISH 1:39:35 4:44
58 NIKOLAIDES STATHIS M3039 221 CYPRIOT 1:39:41 4:44
59 JOHNSON NICHOLAS M4044 156 BRITISH 1:40:23 4:46
60 NEUMANN JORG M4549 92 GERMAN 1:40:27 4:46
61 SCHMIDT SIEGFRIED M6569 71 GERMAN 1:41:26 4:49
62 SYMONS STEPHEN M4549 134 BRITISH 1:41:34 4:49
63 ASHFORD SIMON M4044 217 BRITISH 1:41:50 4:50
64 KOSTANTINIDES NIKOS M4044 199 CYPRIOT 1:42:11 4:51
65 BAUR MANFRED M4549 89 GERMAN 1:42:39 4:52
66 CHRISTFOROU ELENI F3039 196 CYPRIOT 1:42:52 4:53
67 KYRIAKIDES KONSTANTINOS M3039 201 CYPRIOT 1:43:00 4:53
68 OWENA GURUNG F4044 213 BRITISH 1:43:22 4:54
69 SPROSSON RICHARD M3039 214 BRITISH 1:43:23 4:54
70 NEUMANN SABINE F4549 91 GERMAN 1:43:50 4:56
71 HENGSTLER WOLFGANG M5559 94 GERMAN 1:44:06 4:57
72 LENEHAN DOMINIC M6569 48 BRITISH 1:44:07 4:57
73 HADJILOIZOU LOUIS M3039 142 CYPRIOT 1:44:13 4:57
74 NICHOLIS SUE F6569 228 BRITISH 1:44:18 4:57
75 IOANNOU ANTONIS M5559 245 CYPRIOT 1:44:43 4:58
76 LOIS NICHOLAS M3039 205 CYPRIOT 1:45:00 4:59
77 WHELAN ANTONY M3039 34 BRITISH 1:45:10 5:00
78 DERET DOMINIQUE M4044 42 FRENCH 1:45:13 5:00
79 LOOSE MANFRED M6569 102 GERMAN 1:46:06 5:02
80 MALETTI RAINER M6064 104 GERMAN 1:46:10 5:02
81 HADJIPAPA-McCAMMON POLA F4549 140 CYPRIOT 1:46:25 5:03
82 McCAMMON BILL M5054 218 AMERICAN 1:46:25 5:03
83 MARTIN -CLARKE SUSAN F5559 189 BRITISH 1:46:52 5:04
84 NIKOLA KYRIAKOS M3039 300 CYPRIOT 1:47:02 5:05
85 PAISIS PANAYIOTIS M3039 301 CYPRIOT 1:47:02 5:05
86 ANTONIOU GIORGOS M1629 302 CYPRIOT 1:47:03 5:05
87 CHARALAMBOUS NEOFYTOS M4044 180 CYPRIOT 1:47:14 5:05
88 WAWKOB ALEXEY M6569 231 RUSSIAN 1:47:24 5:06
89 REUL SUSANNE F5054 126 GERMAN 1:47:39 5:07
90 KORTING BERND M6064 119 GERMAN 1:47:39 5:07
91 HAASE STEPHAN M1629 209 GERMAN 1:48:04 5:08
92 BULLO STEFANOS M5054 239 ITALIAN 1:48:38 5:09
93 WHITING THOMAS M5559 176 BRITISH 1:48:48 5:10
94 SHERWOOD E ROLAND M6569 137 BRITISH 1:49:13 5:11
95 HAUPT PETER M7099 81 GERMAN 1:49:43 5:12
96 KRUEGER REINHARD M5559 70 GERMAN 1:49:55 5:13
97 BRANT GERALD M4549 163 BRITISH 1:50:12 5:14
98 TEALE JOHN M1629 129 BRITISH 1:50:35 5:15
99 SCHUBERT CHRISTINE F6064 90 GERMAN 1:50:39 5:15
100 KRAUS ANETT F4549 72 GERMAN 1:50:55 5:16
101 McEWEN GARRY M1629 136 BRITISH 1:50:59 5:16
102 FYLAKTOU ANTREAS M5054 208 CYPRIOT 1:51:12 5:17
103 MOCKEL RUDOLF M7099 123 GERMAN 1:51:18 5:17
104 GELLWITZ ANNELISE MARGOT F5559 110 GERMAN 1:51:23 5:17
105 ZILLER JURGEN ROLAND M6569 111 GERMAN 1:51:27 5:17
106 SCHMITZ MARKOS M3039 242 GERMANY 1:52:03 5:19
107 KYRIAKOU KYRIAKOS M4044 0 CYPRIOT 1:52:05 5:19
108 KELEKEYVA SVIATLIANA F1629 192 BELARUS 1:52:12 5:20
109 ELIOPHOTOU ELIOPHOTOS M3039 198 CYPRIOT 1:52:23 5:20
110 VYRIDES ACHILLEAS M1629 174 CYPRIOT 1:52:29 5:20
111 GODFREY JENNIFER F3039 172 BRITISH 1:52:30 5:20
112 DAKIN ANGE F4044 169 BRITISH 1:52:31 5:20
113 KOENIG CHRISTOPH M1629 210 GERMAN 1:52:37 5:21
114 ONISSEIT LOTHAR M6569 83 GERMAN 1:52:38 5:21
115 HAUPT MARGOT F6569 75 GERMAN 1:53:13 5:22
116 PENN STEPHEN M4549 150 BRITISH 1:53:17 5:23
117 ZETTL GUNTER M5559 114 GERMAN 1:53:59 5:25
118 VLACHOU PARIS M1629 303 CYPRIOT 1:54:13 5:25
119 POYIATZI ANDRI F4549 166 CYPRIOT 1:54:14 5:25
120 TIMOLI TIMOLEON M5559 240 CYPRIOT 1:54:17 5:25
121 REUTER INES F3039 97 GERMAN 1:54:26 5:26
122 KOCH ALEXANDER M3039 219 GERMAN 1:54:34 5:26
123 AHRENS LOTHAR M6569 124 GERMAN 1:54:47 5:27
124 KREINBAUM BERNHARD M6569 118 GERMAN 1:54:48 5:27
125 ONISSIET ELISABETH F6569 76 GERMAN 1:54:50 5:27
126 MOOR HEIDI F1629 206 BRITISH 1:54:58 5:27
127 SECHI GESUMINO M4044 243 ITALIAN 1:54:59 5:27
128 KORONAKIS NIKOLAOS M4044 62 GREEK 1:55:03 5:28
129 GOTTSTEIN OLIVER M4549 112 GERMAN 1:55:28 5:29
130 CALDWELL PINTO ALISON F3039 38 BRITISH 1:55:38 5:29
131 SPANOS EMMANOUIL M3039 141 CYPRIOT 1:56:34 5:32
132 DOPHEIDE MICHAEL M5054 121 GERMAN 1:56:59 5:33
133 HAUBOLD FRANK M4549 88 GERMAN 1:57:23 5:34
134 IOAKIM DINOS M5054 182 CYPRIOT 1:57:33 5:35
135 LINDENBERG-UHR HEDDA F5054 107 GERMAN 1:57:36 5:35
136 HENZ HELMUT-HUBERT M7099 59 BELGISCH 1:57:38 5:35
137 WINDISCH IRMTRAUT F6064 103 GERMAN 1:57:46 5:35
138 CHRISTODOULOU DETELINA F3039 236 CYPRIOT 1:57:59 5:36
139 PISAREV NIKOLAY M7099 162 RUSSIAN 1:58:05 5:36
140 WEISENER ELKE F5559 77 GERMAN 1:58:12 5:37
141 MARKIDES CHRIS M3039 207 CYPRIOT 1:58:31 5:37
142 DRENNAN JOHN M5559 44 BRITISH 1:59:39 5:41
143 CHRISTOU PETROS M1629 194 CYPRIOT 1:59:40 5:41
144 SHEMETRAS ATHANASIA F4549 60 CYPRIOT 2:00:24 5:43
145 OWENS GARRY M6064 127 BRITISH 2:01:05 5:45
146 THOMSON LISA F3039 32 BRITISH 2:01:58 5:47
147 NASS REINHARD M6569 73 GERMAN 2:02:08 5:48
148 AHRENS ROSWITHA F6569 125 GERMAN 2:02:15 5:48
149 MULLER MANFRED M7099 106 GERMAN 2:02:43 5:49
150 SCHULZ SABINE F4549 69 GERMAN 2:02:45 5:50
151 SEHMI KIRAN M1629 45 BRITISH 2:03:18 5:51
152 MIEHLING RUDOLF M7099 234 GERMAN 2:03:23 5:51
153 KLEIN MICHAEL M5559 87 GERMAN 2:03:25 5:51
154 ANTONIOU KYRIAKOS M4044 164 CYPRIOT 2:03:31 5:52
155 KORSHAKOV NIKOLAY M6064 232 RUSSIAN 2:04:02 5:53
156 SCHMIDT ELKE F5559 115 GERMAN 2:04:10 5:54
157 WANING PETER M5054 93 GERMAN 2:04:15 5:54
158 HESSE SIEGBERT M5054 66 GERMAN 2:04:27 5:54
159 CURNICK ARIELLE F4044 33 SOUTH AFRICAN 2:05:07 5:56
160 GOTSCH BERNHARD M6569 79 GERMAN 2:05:08 5:56
161 SCHMITZ FRANZ M7099 95 GERMAN 2:05:50 5:58
162 SCHMITZ GISELA F6569 96 GERMAN 2:05:50 5:58
163 REID DOUG M6569 52 BRITISH 2:06:08 5:59
164 HOVARTAS SOTERIS M4549 146 CYPRIOT 2:06:30 6:00
165 SCHLOTT BURKHARD M6064 86 GERMAN 2:07:01 6:02
166 ACHILLEOS ACHILLEAS M3039 235 CYPRIOT 2:07:18 6:02
167 BUSTOS JAVIER M3039 225 ARGENTINIAN 2:07:23 6:03
168 KALLAUSCH MANFRED M6569 82 GERMAN 2:08:30 6:06
169 WILLIAMS PAUL M6064 41 BRITISH 2:09:45 6:09
170 McLELLAN HANNASH F1629 51 SCOTTISH 2:10:25 6:11
171 HERNADEZ LISA F1629 170 BRITISH 2:10:25 6:11
172 HOFFMANN BERNHARD M7099 109 GERMAN 2:13:31 6:20
173 KREKENBAUM NILS M3039 117 GERMAN 2:13:31 6:20
174 GOTTSCHALCK ULRICH M7099 80 GERMAN 2:14:51 6:24
175 STEIN ANNE F6064 122 GERMAN 2:14:56 6:24
176 KOSTANTINIDES CHARIS M3039 237 CYPRIOT 2:15:45 6:27
177 KARPASITIS ELSA F1629 200 CYPRIOT 2:17:09 6:30
178 RIEDEL KARL-JUERGEN M6569 85 GERMAN 2:17:30 6:31
179 KIMURA TAKASHI M4549 68 JAPANESE 2:19:42 6:38
180 BROCKMANN WALTRAUD F5559 101 GERMAN 2:20:11 6:39
181 BROCKMANN DIETRICH M7099 100 GERMAN 2:20:11 6:39
182 MICHAELIDES ANDREAS M3039 61 CYPRIOT 2:20:33 6:40
183 BREUER KARIN F6064 116 GERMAN 2:21:19 6:42
184 TSATSOULI STAMATIA F3039 175 GERMAN 2:24:43 6:52
185 KEOGH JOHN M6064 57 BRITISH 2:24:47 6:52
186 ANTONIOU CHRISTOFOROS ELENI F4044 241 CYPRIOT 2:27:05 6:59
187 HESSE PETRA F4549 67 GERMAN 2:27:31 7:00
188 MORROW ZOE F3039 216 BRITISH 2:42:45 7:43
189 BARCKLEY CLAIRE F3039 215 BRITISH 2:42:46 7:43
190 ULRICH PETER M6569 105 GERMAN 2:44:53 7:49
191 MOROZ IVAN M5054 161 RUSSIAN 2:49:49 8:03
AWARDS LIST

FEMALE OVERALL RESULTS
1 GAVRIUK ANNA F1629 RUSSIA 1:21:44
2 TULLY JULIA F3039 CYPRUS 1:30:11
3 STEVENS STEPHANIE F4044 CYPRUS 1:30:33
Record 1:16:52 by Visneyi Marta in 1995

MALE OVERALL RESULTS
New record. Old record 1:05:34 by Kirwood Graig in 2000
1 LEYMAN ANDREY M1629 RUSSIA 1:05:15
2 THEODORAKAKOS DIMITRIS M3039 GREECE 1:07:54
3 MEROUSIS CHRISTOFOROS M1629 GREECE 1:08:56

MALE AGE GROUP: 16 – 29
1 7 ROBERTS ED 28 CYPRUS 1:21:24
2 32 SAUER BENJAMIN 24 GERMANY 1:33:17
3 45 PEGKAS GIORGOS 28 CYPRUS 1:36:24
MALE AGE GROUP: 30 – 39
1 4 ZARAGKAS LAMBROS 36 GREECE 1:11:43
2 5 KEENAN MICHAEL 37 CYPRUS 1:15:55
3 10 LOUKAIDES GEORGE 39 CYPRUS 1:24:31
MALE AGE GROUP: 40 – 44
1 6 PATINIOS COSTAS 40 CYPRUS 1:19:08
2 17 CERNAT DANUT 41 ROMANIA 1:28:19
3 19 KOMODROMOS CHRISTOS 44 CYPRUS 1:29:35
MALE AGE GROUP: 45 – 49
1 9 ANTONIOU CHRYSANTHOS 46 CYPRUS 1:22:36
2 18 HAREL GONEN 48 ISRAEL 1:28:21
3 40 VOTYAKOV ENGENY 45 CYPRUS 1:34:47
MALE AGE GROUP: 50 – 54
1 23 NATHANAEL SOTIRIS 54 CYPRUS 1:30:09
2 27 ECKE DR MICHAEL 52 GERMANY 1:30:57
3 30 PRICE PAUL 53 UK 1:31:53
MALE AGE GROUP: 55 – 59
1 28 VYGOZOV YURY 55 RUSSIA 1:31:10
2 31 CLARKE IAN 57 UAE 1:32:18
3 71 HENGSTLER WOLFGANG 58 GERMANY 1:44:06
MALE AGE GROUP: 60 – 64
1 14 DOWD DAVID 63 CYPRUS 1:26:56
2 21 TSAOUSHIS YIANNAKIS 60 CYPRUS 1:30:03
3 49 DAVEY MICHAEL 63 CYPRUS 1:37:54
MALE AGE GROUP: 65 – 69
1 57 JENKINS GLYN 69 UK 1:39:35
2 61 SCHMIDT SIEGFRIED 68 GERMANY 1:41:26
3 72 LENEHAN DOMINIC 65 CYPRUS 1:44:07
MALE AGE GROUP: 70 – 99
1 95 HAUPT PETER 71 GERMANY 1:49:43
2 103 MOCKEL RUDOLF 73 GERMANY 1:51:18
3 136 HENZ HELMUT-HUBERT 72 BELGIUM 1:57:38
FEMALE AGE GROUP: 16 – 29

1 108 KELEKEYVA SVIATLIANA 27 CYPRUS 1:52:12
2 126 MOOR HEIDI 24 CYPRUS 1:54:58
3 170 McLELLAN HANNASH 25 CYPRUS 2:10:25

FEMALE AGE GROUP: 30 – 39

1 33 ALLISON JANE 39 UK 1:33:19
2 66 CHRISTFOROU ELENI 32 CYPRUS 1:42:52
3 111 GODFREY JENNIFER 30 CYPRUS 1:52:30
FEMALE AGE GROUP: 40 – 44
1 56 SMITH MONICA 42 USA 1:39:31
2 68 OWENA GURUNG 44 CYPRUS 1:43:22
3 112 DAKIN ANGE 43 CYPRUS 1:52:31

FEMALE AGE GROUP: 45 – 49

1 70 NEUMANN SABINE 47 GERMANY 1:43:50
2 81 HADJIPAPA-McCAMMON POLA 48 CYPRUS 1:46:25
3 100 KRAUS ANETT 47 GERMANY 1:50:55

FEMALE AGE GROUP: 50 – 54

1 34 OGAWA HIROKO 51 JAPAN 1:33:38
2 89 REUL SUSANNE 50 GERMANY 1:47:39
3 135 LINDENBERG-UHR HEDDA 51 GERMANY 1:57:36

FEMALE AGE GROUP: 55 – 59

1 83 MARTIN -CLARKE SUSAN 56 CYPRUS 1:46:52
2 104 GELLWITZ ANNELISE MARGOT 59 GERMANY 1:51:23
3 140 WEISENER ELKE 57 GERMANY 1:58:12

FEMALE AGE GROUP: 60 – 64

1 99 SCHUBERT CHRISTINE 63 GERMANY 1:50:39
2 137 WINDISCH IRMTRAUT 64 GERMANY 1:57:46
3 175 STEIN ANNE 60 GERMANY 2:14:56

FEMALE AGE GROUP: 65 – 69

1 74 NICHOLIS SUE 66 UK 1:44:18
2 115 HAUPT MARGOT 68 GERMANY 1:53:13
3 125 ONISSIET ELISABETH 67 GERMANY 1:54:50
18th CYPRUS APHRODITE FUN RUN 27-11-2011
Organizers Cyprus Health Runners Club

Place Name Div No. Nationality Time Pace
1 CHRISTOPHE DONGMO M0199 42 CAMEROON 18:51 3:47
2 NEWMAN ALAN M0199 35 BRITISH 19:15 3:51
3 PANAYI GEORGE M0199 3 CYPRIOT 19:20 3:52
4 BASKOTT KEVIN M0199 87 BRITISH 20:16 4:03
5 WOODWOTH CAMERON M0199 77 AMERICAN 21:02 4:13
6 HADJIIOANNOU NEOFYTA F0199 25 CYPRIOT 21:25 4:17
7 DAVIDSON ALAN M0199 62 BRITISH 21:39 4:20
8 WARD ANDREW M0199 37 BRITISH 21:58 4:24
9 NEOFYTOU POLIVIOS M0199 32 CYPRIOT 22:36 4:32
10 GEORGIOU DEMOS M0199 28 CYPRIOT 23:00 4:36
11 JAMES SUE F0199 36 BRITISH 23:05 4:37
12 PHINICARIDES KYRIAKOS M0199 4 CYPRIOT 23:18 4:40
13 STYLIANOU CHRISTODOULOS M0199 79 CYPRIOT 23:47 4:46
14 HADJIIOANNOU JONNIE F0199 26 CYPRIOT 24:02 4:49
15 EFTIMIOU ANTREAS M0199 66 CYPRIOT 24:16 4:51
16 PAVLOU PAVLOS M0199 27 CYPRIOT 24:22 4:53
17 ASHFORD FRED M0199 51 BRITISH 24:28 4:54
18 DARKE SUSAN F0199 56 BRITISH 24:48 4:58
19 TATTARIS STELIOS M0199 5 CYPRIOT 24:49 4:58
20 TSALAVOS AGGELOS M0199 40 CYPRIOT 24:54 4:59
21 DAHMER WILLIAM M0199 2 CANADIAN 25:02 5:01
22 KEENAN ALEXANDROS M0199 89 CYPRIOT 25:49 5:10
23 HADJIANTONIOU GIORGOS M0199 30 CYPRIOT 25:54 5:11
24 WOLFGANG BENSTEIN M0199 6 GERMAN 25:57 5:12
25 HAVARD LIZ F0199 85 BRITISH 26:02 5:13
26 BOMBIS PATRICK M0199 47 GERMAN 26:20 5:16
27 SRPATT PHIL M0199 61 BRITISH 26:24 5:17
28 FRIEDRICH DANIEL M0199 46 GERMAN 26:40 5:20
29 FLOCKEN REMO M0199 84 GERMAN 26:53 5:23
30 ERDWIG GERALD M0199 9 GERMAN 27:25 5:29
31 GEORGIOY REA F0199 17 CYPRIOT 27:28 5:30
32 LAWTON JOHN M0199 1 BRITISH 27:42 5:33
33 SKOBERNE ALES M0199 19 SLOVENIAN 27:44 5:33
34 FOUTAS KYRIAKOS M0199 22 CYPRIOT 27:45 5:33
35 LOGIN IZA F0199 20 SLOVENIAN 27:45 5:33
36 LOGIN SAMO M0199 18 SLOVENIAN 27:45 5:33
37 LOGIN FRANCE M0199 21 SLOVENIAN 27:46 5:34
38 EVRIPIDOU SKEVOS M0199 78 CYPRIOT 27:58 5:36
39 HAMPSON ROBERT M0199 38 BRITISH 28:09 5:38
40 PAPAIOANNOU ROZA F0199 71 CYRPIOT 28:24 5:41
41 MALETTI UTA F0199 11 GERMAN 28:47 5:46
42 GROUDITES NEOFYTOS M0199 75 CYPRIOT 28:48 5:46
43 BOLL KATHARINA F0199 49 GERMAN 29:03 5:49
44 PRACHT ROLAND M0199 73 GERMAN 29:38 5:56
45 ZETTL MELITTA F0199 13 GERMAN 29:48 5:58
46 MARTIN WILLI M0199 74 GERMAN 29:48 5:58
47 MUELLER SASCHA M0199 48 GERMAN 30:02 6:01
48 CAROLIN BRANDT F0199 44 GERMAN 30:07 6:02
49 TOUMAZOU LIANA F0199 24 CYPRIOT 30:09 6:02
50 IOANNOU ANTREAS M0199 86 CYPRIOT 30:17 6:04
51 WURM MARCEL M0199 43 GERMAN 30:42 6:09
52 SCHUMANN ROSWITHA F0199 8 GERMAN 31:15 6:15
53 IOANNOU ANDRIA F0199 80 CYPRIOT 31:41 6:21
54 IOANNOU YIANNAKIS M0199 90 CYPRIOT 31:41 6:21
55 KYRIAKOU STEFANOS M0199 31 CYPRIOT 31:54 6:23
56 NTINOU YIANNOULA F0199 34 CYPRIOT 31:54 6:23
57 TAYLOR JOHN M0199 63 BRITISH 32:53 6:35
58 VON MACH SEBASTIAN M0199 50 GERMAN 33:50 6:46
59 KONOPNICKI ROTT M0199 88 GERMAN 34:06 6:50
60 WALSHAM ARTHUR M0199 59 BRITISH 34:15 6:51
61 KRUEGER GABRIELE F0199 7 GERMAN 34:18 6:52
62 BORNEMANN THOMAS M0199 76 GERMAN 34:56 7:00
63 HERDT KLAUS M0199 52 GERMAN 35:00 7:00
64 HOWARTH DEREK M0199 60 BRITISH 35:20 7:04
65 HERDT MARIANNE F0199 53 GERMAN 35:57 7:12
66 YIOUTANI STALO F0199 39 CYPRIOT 36:29 7:18
67 PAVLOU CHRISTOS M0199 82 CYPRIOT 39:36 7:56
68 PAVLOU PALVOS ZINOVIOU M0199 81 CYPRIOT 39:52 7:59
69 NEARCHOU MICHALIS M0199 69 CYPRIOT 40:02 8:01
70 GEORGIADES GIORGOS M0199 83 CYPRIOT 40:22 8:05
71 SCHEIBNER MANFRED M0199 10 GERMAN 43:08 8:38
72 CONSTANTINOU PANTELITSA F0199 68 CYPRIOT 43:10 8:38
73 ULRICH HANNELORE F0199 12 GERMAN 44:10 8:50
74 ZETTL SEBASTIAN M0199 14 GERMAN 52:41 10:33
75 ZETTL NADINE F0199 15 GERMAN 52:41 10:33

AWARDS LIST

FEMALE OVERALL RESULTS
1 HADJIIOANNOU NEOFYTA F0199 CYPRUS 21:25
2 JAMES SUE F0199 CYPRUS 23:05
3 HADJIIOANNOU JONNIE F0199 CYPRUS 24:02

MALE OVERALL RESULTS
1 CHRISTOPHE DONGMO M0199 CYPRUS 18:51
2 NEWMAN ALAN M0199 CYPRUS 19:15
3 PANAYI GEORGE M0199 CYPRUS 19:20

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: